Ano, ano.. je to tak... Píšu opravdu článek o týden později... A chyba není na mé straně.

Ještě den před plánovanou expedicí boxů prohlašoval status na FB, že se pečlivě balí, nicméně o pár hodin později, zněla zpráva, že boxy nebudou... Omluva žádná, pouze trapný článek o vznikání boxů... Až později po ohlasech nespokojených zákaznic jsme se dočkaly omluvy. A zde je, dámy a pánové, to zpoždění. Kdyby přišel box pěkně do pátka, tak bych udělala článek/video o víkendu. Smska s upozorněním o převzetí mi přišla v pátek pozdě večer a box přišel v pondělí a to já už byla na koleji na vysoké...

Ve škole to bylo hektické, takže jsem více či méně nic neviděla, ani neslyšela. Jediné, co jsem viděla byl obal a avizovaná MUA kosmetika.

Komu se nechce číst, nechť si pustí následující krátké video (cca 5 minut vašeho času). Předem se omlouvám za sestříhání a mé ksichty :D - to je tou pokročilou hodinou :))


K obalu pouze pár slov. Nikoho nenechá na pochybách tématické zaměření. OK, nejsem proti oživení podle tématu, ale popravdě... Makeup Academy?! :D Ehm... Třeba se od mé minulé zkušenosti zlepšili :-) Líbí se mi ornament, který je stejně sladěný, jak s krabicí, tak s dopisem. Vnitřek horního víka je jedna velká reklama s výrobky. Strašný potisk.


A uvnitř? Dopis říka sedm produktů: 4x MUA, Dermacol, Palmer's, Colgate. Ok, všechno kromě Palmer's v plném balení. FÍHA. Jinými slovy báze pod makeup, fix na rty, stíny, gelové linky, máslo, micelárka, pasta. No tak asi teda začneme hlavním trhákem boxu, kosmetikou Makeup Academy.


MUA FashionistA Flawless Primer (35 ml, plné balení)
Ano, báze jsou samej silikon, proto má pleť hladký povrch, no a co? :D Jen mě odrazuje ta cena, to radši zaběhnu do drogérky pro Dermacol o pár pětek levnější. Jak je u bází zvykem je snadno roztíratelná a čirá.

MUA Trio stínů (plné balení)
Všimli jste si, že jsou vzhledově provedené jako trio od Burjois? Vypadají pěkně. Ještě jsem je nevyzkoušela, ale na ohmat zatím dobré. Uvidí se, jak to bude s výdrží. A aplikátor? Ten rovnou vyhazuju.

MUA gelové linky Underground (černé, plné balení)
Gelové linky používám už dlouhou dobu Ddobře, zrovna poslední měsíc používám fixku, ale víte jak. Ve víčku je štěteček, který je docela použitelný. Nicméně samotné linky špatně a pomalu zasychají. A hlavně se rozmazávají.. :(

MUA Kiss Proof Lip Stain (odstín Fruitilicious, plné balení)
Dle slov výrobců: snadno se používá... Mě teda fakt ne, špatně se mi nanášel a kontura rtů šla vymodelovat taky těžko. A strašně vysušuje.. A ta chemická vůně? A ta pachuť? Ech. Akorát jsem si zkazila chuť a musela si to alespoň přejet sladkým balzámem od Essence, co se poblíž mě válel. Ještě si hodně rozmyslim, jestli ten fix budu používat.


Dermacol Perfect Cleanser 2v1 (200 ml, plné balení)
Dlouho jsem chodila kolem stojanu, ale nekoupila. A hle! je to v boxu. Je to odličovací a čistící micelární voda. Jednou jsem ho stačila ozkoušet, ale mám takový pocit, že krapet vysušuje.. No uvidím...

Palmer's tělové máslo (50 ml, cestovní balení)
Moc krásně voní po kakau... což asi nikoho nepřekvapí, když obsahuje kakaové máslo, že? :D Navíc píší, že je s vitamínem E, který podporuje regeneraci pleti. A hydratuje. Mňam mňam, těším se až se s tím napatlám...

Colgate Max White One, zubní pasta (75 ml plné balení)
Tyjo, asi čtrnáct dní uvažuju, že bych si skočila koupit bělící pastu... a je v boxu! Není to na škodu, nevadí mi to, spíše naopak jsem vyloženě nadšená! Stejně bych ji časem ozkoušela. :-)

Shrnutí
Box byl po okraj plný, což by mě mělo těšit, nicméně kladně hodnotím pouze pastu, micelárku a/nebo tělové máslo z pečující. No a z dekorativky bych na stejnou pozici dala primer a stíny.

Jak jste na tom vy? Co říkáte na omluvu a přístup Ladyboxu? Na MUA kosmetiku? ... Jinak pěkný víkend a zase někdy! ~ Janinka